pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu

Porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym we WrocławiuRektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy prof. dr hab. inż. Ryszard K. Pisarski oraz Rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu prof. dr hab. Roman Kołacz podpisali, 14 maja bieżącego roku we Wrocławiu porozumienie o współpracy między uczelniami.

W tekście porozumienia czytamy, że Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu i Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy uzgadniają jako swój główny cel wspieranie i rozwój  współpracy we wszystkich obszarach zainteresowań akademickich.Porozumienie o współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu

Porozumienie w szczególności koncentrować się będzie na następujących obszarach: realizacja wspólnych przedsięwzięć obu uczelni; organizacja wspólnych naukowych i akademickich wydarzeń, takich jak kursy, konferencje, seminaria, sympozja i wykłady; wymiana kadry naukowej i studentów oraz wymiana materiałów i publikacji według wspólnych zainteresowań.

Tematy wspólnych działań oraz warunki wykorzystania osiągniętych rezultatów, jak również uzgodnienia dotyczące innych form współpracy, będą wspólnie opracowywane dla każdego przypadku osobno. W celu realizacji i wypełnienia celów porozumienia obie strony wyznaczyły koordynatorów do zarządzania wspólnymi działaniami. Osoby do kontaktu będą odpowiedzialne za ocenę działań prowadzonych w ramach niniejszej umowy, zgodnie z zasadami obowiązującymi w danej instytucji.

Zawarte porozumienie o współpracy obowiązywać będzie przez trzy lata od daty podpisania i zostanie przedłużone na taki sam okres za milczącą zgodą. Porozumienie to każda ze stron może zakończyć pod warunkiem, przesłania pisemnej informacji na 6 miesięcy przed przewidzianym terminem zakończenia.

(pk)

<< POWRÓTImieniny: Łukasza, Kai, NastazjiWortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy

Wirtualne Dni Otwartych Drzwi
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u