pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
5sAUTOMATE będzie wspierała Wydział Nauk Technicznych i Ekonomicznych

5sAUTOMATE będzie wspierała Wydział Nauk Technicznych i EkonomicznychDo grona partnerów Wydziału Nauk Technicznych i Ekonomicznych już wkrótce dołączy kolejna firma. Pod koniec czerwca bieżącego roku przedstawiciele Wydziału podpisali list intencyjny z 5sAUTOMATE. Obszarem współpracy będzie wsparcie laboratorium nowych technologii, a także prowadzenia zajęć w zakresie tematyki związanej z podejściem Lean Robotics.5sAUTOMATE to przede wszystkim świadomość nowoczesnych technologii i ich zastosowania w procesach intralogistycznych i produkcyjnych, to narzędzia możliwie najprostsze dla danej aplikacji. Drogą jaką obrała firma jest Lean Robotics, czyli automatyzacja szybka, elastyczna, modułowa i otwarta na zmiany.5sAUTOMATE będzie wspierała Wydział Nauk Technicznych i Ekonomicznych

5sAUTOMATE pomaga zweryfikować możliwości automatyzacji poszczególnych procesów poprzez ich mapowanie. Dobór narzędzi ułatwia bogate portfolio produktowe, które sukcesywnie jest poszerzane o nowe technologie, przyspieszające zarówno wdrożenie, jak i zwrot z inwestycji, a zadania integracji powierzają firmom, które rozumieją nowe podejście do automatyzacji albo wspomagają klientów w samodzielnym wdrożeniu aplikacji.

5sAUTOMATE będzie wspierała Wydział Nauk Technicznych i EkonomicznychWydział Nauk Technicznych i Ekonomicznych prowadzi kształcenie na dwóch kierunkach studiów licencjackich (studia pierwszego stopnia, 3-letnie) – Finanse, rachunkowość i podatki, Zarządzanie; czterech kierunkach inżynierskich (studia 3,5-letnie) – Energetyka, Informatyka, Logistyka i transport, Zarządzanie i inżynieria produkcji oraz jednym kierunku studiów magisterskich (studia drugiego stopnia, 2-letnie) – Finanse i zarządzanie w przedsiębiorstwie. Wydział Nauk Technicznych i Ekonomicznych złożył wniosek do MEiN o uruchomienie kierunku studiów magisterskich: Inżynieria Produkcji i Logistyki.

2021-08-05

<< POWRÓT


Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u