pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Oferta Biura Współpracy z Zagranicą w roku akademickim 2020/2021

Oferta Biura Współpracy z Zagranicą w roku akademickim 2020/2021Biuro Współpracy z Zagranicą, działające w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w nowym roku akademickim 2020/2021 w ramach programu Erasmus+ i PO WER zaprasza do skorzystania z nowej oferty wyjazdów.

Do 30 listopada 2020 roku trwają zapisy studentów zainteresowanych wyjazdem na studia semestralne lub roczne za granicę. Studenci mogą wyjechać między innymi do uczelni w Bułgarii, Chorwacji, Danii,  Francji, Hiszpanii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Portugalii, Słowacji, Rumunii, Turcji czy Włoch.

Ponadto Biuro Współpracy z Zagranicą oferuje możliwość wyjazdu na 2 lub 3 miesięczną praktykę zagraniczną studencką lub absolwencką w okresie od czerwca do września w roku akademickim 2020/2021 w ramach programu Erasmus+ i PO WER. Na praktykę możesz wyjechać do krajów członkowskich UE. Wniosek o wyjazd należy złożyć również do dnia 30 listopada 2020 r.

Miejscem praktyki może być przedsiębiorstwo, organizacja, instytucja szkoleniowa lub badawcza w krajach Unii Europejskiej. Praktyka powinna być związana z dziedziną, jaką się studiuje. W pewnych przypadkach będzie ona stanowiła integralną część programu studiów (praktyka obowiązkowa), w innych - będzie dawała możliwość zdobycia dodatkowych kompetencji i umiejętności (praktyka nieobowiązkowa). Praktyka nie może być realizowana w instytucjach Unii Europejskiej, Instytucjach zarządzających programami Unii Europejskiej, placówkach dyplomatycznych ojczystego kraju studenta.

Biuro Współpracy z Zagranicą oferuje nauczycielom akademickim wyjazdy z wykładami za granicę oraz pracownikom niebędącymi nauczycielami akademickimi możliwość wyjazdu na szkolenie w ramach programu Erasmus+ w roku akademickim 2020/2021. Termin zgłoszenia na wyjazd upływa 30 listopada 2020 r.

Sprawy dotyczące wyjazdów realizuje Biuro Współpracy z Zagranicą, mieszczące się w budynku C pokój 216.

Więcej informacji na stronie  
www.bw.pwsz.legnica.edu.pl


<< POWRÓT
Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
PWSZ | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | kontakt | webmaster
stat4u