Przygotujemy Cię do poprawkowego egzaminu maturalnego z matematyki

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matury z matematyki prowadzony przez egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

Kurs obejmuje 30 godz. zajęć dydaktycznych. Zajęcia będą odbywały się w siedzibie Uczelni, dwa razy w tygodniu po 5 godz., przez okres trzech tygodni.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć  1 sierpnia 2019 r.

Zgłoszenia (zawierające imię i nazwisko, nazwę ukończonej szkoły średniej oraz numer telefonu) można przesyłać drogą mailową na adres: kursy.szkolenia@pwsz.legnica.edu.pl

Szczegóły dotyczące rozpoczęcia zajęć (termin, sala, godziny) zostaną przekazane w wiadomości sms przed ich rozpoczęciem.

Warunkiem uruchomienia kursu jest zgłoszenie się wymaganej liczby osób.

2019-07-10

(cku)