pwsz legnica
galeria filmowa
fotogaleria
wortal informacyjny pwsz legnica media  o nas
Wortal informacyjny Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona  w Legnicy
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy Uczelnią Liderów 2019

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy Uczelnią Liderów 2019Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego w 9. Edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych „Uczelnia Liderów” przyznała Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy tytuł Uczelnia Liderów 2019. W uzasadnieniu decyzji zapisano:

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy jest uczelnią, która kształci liderów społecznych – absolwentów wyposażonych w wiedzę, umiejętności i kompetencje szczególnie poszukiwane na rynku pracy. Certyfikat potwierdza, że Uczelnia prowadzi studia w taki sposób, by kształtować u studentów postawy innowacyjne, uczy ich kreatywnego myślenia i twórczego działania, a także umiejętności elastycznego reagowania na zmiany.

Komisja ekspercka doceniła działania władz Uczelni pod kątem stałego analizowania rynku pracy oraz efektywnego implementowania jego potrzeb w ramach toku kształcenia.Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy Uczelnią Liderów 2019

Certyfikat jest potwierdzeniem, że Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy kształci absolwentów zgodnie z potrzebami i wymogami rynku pracy, aktywnie współpracuje z otoczeniem gospodarczym oraz inwestuje w rozwiązania ukierunkowane na budowanie kultury jakości.

 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy Uczelnią Liderów 2019Podczas gali, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy otrzymała także wyróżnienie nadzwyczajne Primus, które przyznano za uzyskanie w procedurze certyfikacji najwyższej liczby punktów rankingowych.

Uroczysta gala odbyła się 24 czerwca 2019 w Pałacu Lubomirskich  w Warszawie. Organizatorem merytorycznym jest Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, która oceniała Uczelnię między innymi na podstawie danych ze źródeł takich jak: Zintegrowany System Informacji o Nauce i Szkolnictwie Wyższym (POLON), Ogólnopolski System Monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów Szkól Wyższych, Polska Komisja Akredytacyjna, Główny Urząd Statystyczny, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy Uczelnią Liderów 2019
2019-06-25

(pk)

<< POWRÓT


Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy


Collegium Witelona | Aktualności | fotogaleria | galeria wideo | media o nas | NewsLetter | deklaracja dostępności |kontakt | webmaster
stat4u