Uczelnia otworzyła się dla uczniów

Uczelnia otworzyła się dla uczniówPaństwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy, przez dwa dni 23 i 24 marca bieżącego roku gościła kandydatów na studia podczas organizowanych od kilku lat Dni Otwartych Drzwi.
Uczelnia otworzyła się dla uczniów
Wszyscy zainteresowani studiowaniem w PWSZ im. Witelona w Legnicy mogli ją odwiedzić w godzinach od 9 do 15 i zapoznać się z najnowszą ofertą edukacyjną na rok akademicki 2011/2012. W ramach tych spotkań kandydaci na studia mogli poznać wydziały, kierunki studiów, działalność studencką, warunki rekrutacji oraz zwiedzić  obiekty dydaktyczne.Uczelnia otworzyła się dla uczniów

Jaki kierunek wybrać? Co student PWSZ-tki może robić w wolnym czasie? Jakie przedmioty są brane pod uwagę podczas rekrutacji? Te i inne informacje przekazywali uczniom pracownicy Działu Promocji i Wydawnictw oraz studenci.

W ubiegłych latach w rankingach popularności królowały humanistyczne kierunki studiów. Obecnie najchętniej wybierane kierunki studiów to kierunki medyczne, techniczne oraz administracja.
Uczelnia otworzyła się dla uczniów

Wśród kandydatów na studia przeważali tegoroczni maturzyści, który niedługo będą zdawać egzamin dojrzałości. Oczywiście wśród odwiedzających były także osoby, które chcą kontynuować naukę na studiach magisterskich lub podyplomowych oraz zorganizowane grupy uczniów wraz z nauczycielami.

Prócz typowych rozmów z zainteresowanymi studiowaniem w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy również każdy kto nas odwiedził był oprowadzany po kampusie.

Imieniny: Jolanty, Łukasza, Olimpii Pogoda

Temperatura: -1°C